Dela nyhet
TGOK-orientering vid Krassbäck 2019-08-18.
11 jun 2019 0 kommentarer
Arbetsmöte med kartplock, definitioner och kontrollenheter m.m genomförs i Trädgårdstorp måndag den 12 augusti, start klockan 18.00.
Nedan presenteras funktionärslistan, om du av någon anledning inte kan närvara kontaktar du i första hand den som är ansvarig i din grupp, i andra hand Sten eller Håkan.
Om du saknar ditt namn i listan och vill medverka, kontaktar du Sten eller Håkan, det finns plats för alla som vill hjälpa till.
Håkan Åberg 070-088 89 35 eller Sten Granath 070-571 77 24
Banläggning: Thorbjörn Gustafsson
Kontrollutsättning/intagning: Thorbjörn Gustafsson, Anders Åberg, Urban Åberg, Christer Karlsson, Sven Granath, James Melander, Lisa Åberg Samor, Vidar Sjögren.
Provlöpning lördag: Thorbjörn Gustafsson, Anders Åberg, Anders Svensk, Joel Franzén, Tobias Trofast, Lisa Åberg Samor, Atte Axelsson.
Väckning söndagmorgon: Lika provlöpning lördag
Snitsling frizoner: Thorbjörn Gustafsson, Sven Granath, Christer Karlsson.
Ledsna och glada gubbar: Vidar Sjögren, Marika Lundin.
Jag hjälper barn: Marie Svensk, Joel Franzén, Marika Lundin.
Viltrapport: Nils-Erik Åberg
Miniknat: Familjen Jonsson.
Tävlingsadministration: Erik Karlsson
Sekretariat/Mål: Erik Karlsson, Håkan Samor, Andreas Carlqvist, James Melander, Rasmus Jonsson.
Direktanmälan: Leif Samor, Anne-Magret Samor, Anna Ström, Gunnel Irevall, Sylvia Eriksson
Resultat: Tony Eloff, Ove Caesar.
Speaker: Tobias Trofast, Jonathan Franzén.
Start: Tore Karlsson, Lars Ström, Lena Åberg, Nancy Granath, Monica Åberg, Magnus Allard.
Priser: Emma Trofast, Ellen Trofast , Alva Svensk.
Service och Arena: Sten Granath och Håkan Åberg
Uppbyggnad/rivning: Rolf Axelsson, Marianne Axelsson, Andreas Axelsson, Ove Caesar, Tom Helgesson, Janne Carlqvist.
Vägvisning: Christer Carlsson, Sven Granath.
Dusch: Rolf Axelsson, Tom Helgesson, Janne Carlqvist.
Parkering: Weine Eriksson, Bengt Andersson, + Godegårds SK.
Sjukvård: Marianne Axelssonn, Elsa Nikku.
Toa: Sivert Gustafsson, Marianne Axelsson.
Barnpassning: Siw Ericsson, Berit Karlsson.
Marka: Inger Andersson, Birgitta Gustafsson, Solfrid Sjögren Gunnel Eriksson, Mona Caesar, Anne Eloff, Anita Allard.
Brödlotteri: Inga Johansson, Oscar Svensk, Oskar Karlqvist.
Hamburgeri: Rolf Ljungbark, Marianne Nyman.
Kommentarer